The Final Drive Centre

The Total Solution for Excavator Final Drives

Turkey

VCE Otomotiv

Uzay Cagı Bulvarı 1271.Sokak

Karacabey Is Merkezi

No:62/9 

Ostim 

ANKARA

TURKEY

Postal code : 06374

 

 

www.vce.com.tr

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Tel    : 0312-3851017

Fax   : 0312-3851067

Mobile : 0532- 4182781

 

Contact: Turgay Yılmaz

 

Is makineleri sektöründeki 20 yıllık tecrübemizden sonra  , müşterilerimize geniş tedarikçi ağımızı kullanarak  , en düşük maliyetle en uygun çözümü sunabilmek için, Mayıs 2011 ‘de  kendi firmamızı kurmaya karar verdik. Firmamız Volvo,Komatsu ,Hitachi Liebherr ve Bomag başta olmak üzere birçok marka için orijinal veya birinci sınıf yan sanayi ürünleri ithal ve ihraç etmektedir.

VCE Otomotiv – FDC ( Final Drive Center ) firması ile büyümeye devam etmektedir.

Her marka ve model excavatör için yürüyüş cer gruplarını komple ünite olarak  tedarik edebildiğimiz gibi ,cer grubunuzu atölyemizde tamir imkanı da sunuyoruz.Cer grupları için komple tamirli ünitenin yanında cer grubunun iç parçalarını da ayrı ayrı tedarik edebiliyoruz

 

After 20 years’ experience in the Construction Equipment market we decided to establish our own company in May 2011. This has enabled us to serve our customers a greater range of cost efficient and flexible alternative solutions.

We focus on parts for Volvo, Komatsu, Bomag, Hitachi & Liebherr Construction Machines.

VCE Otomotiv also specialise in final drives for all makes and models of excavators. In our workshop we are able to repair your final drives, we also offer new and remanufactured complete units as well as individual parts.